צוות המטיילים

צוות המטיילים

צוות המטיילים בחו"ל טס ומטייל יחד איתכם בשביל להביא לכם את הדברים המעניינים ביותר שיש לראות בחו"ל וגם בישראל

המדריך המלא להוצאת ויזה

לא משנה אם אתם מתכננים לעשות רילוקיישן או שאתם מתכננים לטיול ארוך לארה"ב, אם אין לכם ויזה לא יתנו לכם להיכנס למדינה. כך שאין לכם מה לנסות את מזלכם או שמא לחשוב שאתכם לא יתפסו, מדובר על הקריטריון החשוב ביותר כאשר טסים לארה"ב. רוצים להוציא ויזה לארה"ב בעצמכם? רצוי שלא תעשו זאת מבלי שתעברו על המדריך להוצאת ויזה לארה"ב.

במדריך אתם תוכלו למצוא את כל האינפורמציה שחשובה לכם טרם הוצאת הויזה, כך תוכלו לדעת שאתם בכיוון הנכון. המדריך להוצאת ויזה לארה"ב יכול לחסוך לכם זמן יקר ולא מעט כאבי ראש מיותרים, כך שתיקחו את הנושאים במלוא הרצינות – ואתם תוכלו לראות איך כל התהליך הופך להיות לכזה שתוכלו לצלוח ללא עזרה מקצועית.

שלב ראשון: מילוי טופס הבקשה

השלב הראשון והחשוב ביותר הוא השלב שבו אתם נדרשים למלא את טופס הבקשה. מדובר על טופס אינטרנטי שנקרא 160-DS, תוכלו למצוא אותו בקלות באתר של שגרירות ארה"ב בישראל. את הטופס אתם נדרשים למלא בשפה האנגלית בלבד, כך שאם אתם לא שולטים בשפה – מוטב שתיעזרו בבן משפחה או בחבר קרוב. עליכם להיות מאוד סבלניים כאשר אתם ממלאים את הטופס, תשימו לב שאתם לא מפספסים אף פרט.

שלב שני: תשלום על הויזה

אתם לא חשבתם שאתם לא תצטרכו לשלם כסף נכון? כמו כל ויזות אחרות, גם ויזה לארה"ב עולה כסף – ולכן אתם צריכים לדעת זאת מראש. העלות של ויזה לארה"ב היא 160 דולר כל עוד מדובר על ויזה B1/B2 לתיירות ועסקים. אם אף אחד לא אמר לכם אחרת, זוהי ככל הנראה הויזה שאותו אתם צריכים – רוב הישראלים נוסעים לארה"ב על מנת לטייל או לעשות עסקים.

שלב שלישי: קביעת הראיון בשגרירות

מיד לאחר שתשלמו על הויזה, אתם תוכלו לקבוע ראיון בשגרירות ארה"ב בישראל. עליכם לקבוע את הראיון במועד שנוח לכם, כך שתוכלו להגיע אליו ללא הסחות דעת. הראיון יהיה השלב האחרון בדרך לקבלת הויזה, ומיד לאחריו אתם תדעו אם הבקשה שלכם אושרה או סורבה. הראיון מתקיים גם הוא בשפה האנגלית, אך אין לכם ממה לחשוש אתם לא נדרשים להגיע עם ידע מיוחד – סך הכול ישאלו אתכם שאלות סטנדרטיות אודות מטרת הנסיעה.

הכי חשוב – אתם חייבים להיות סבלניים

אחרי שקראתם את המדריך להוצאת ויזה לארה"ב, אתם מבינים כי לא מדובר על תהליך שנגמר בתוך יום אחד. מהסיבה הזאת אתם מוכרחים להיות רגועים וסבלניים, רק כך תוכלו לקבל בסופו של יום את הויזה המיוחלת. אם תהיו לחוצים, אתם עשויים לבצע את התהליך לא בצורה הנכונה – ומכאן הסיכוי שלכם לקבל את הויזה רק יהיה נמוך יותר, לכן אל תחפשו קיצורי דרך בהוצאת ויזה לארה"ב.

שתפו שתפו...

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp