צוות המטיילים

צוות המטיילים

צוות המטיילים בחו"ל טס ומטייל יחד איתכם בשביל להביא לכם את הדברים המעניינים ביותר שיש לראות בחו"ל וגם בישראל

הוצאת ויזה תייר לארה"ב

לא מעט אנשים נוטים לחשוב כי הוצאת ויזה תייר לארה"ב היא הליך פשוט, הליך שאותו כל אחד יכול לעבור בהצלחה. אך האם אתם יודעים כי לפחות 10% מהישראלים שמבקשים להוציא ויזת תייר לארה"ב נתקלים בסירוב? אתם בוודאי לא רוצים להיות במצב שבו גם אתם מקבלים סירוב, ולכן מוטב שתדעו את התשובות לכל השאלות שעשויות לעניין אתכם.

על מנת שתוכלו להפוך את התהליך להרבה יותר קל ופשוט עבורכם, החלטנו להביא לפניכם את כל השאלות השכיחות ביותר על הוצאת ויזה תייר לארה"ב. כך שברגע האמת אתם תדעו את התשובה לשאלה שמעסיקה אתכם, תשובה שאולי יכולה לשנות את הסיכויים שלכם – לשנות את הסיכוי כך שבסוף תוכלו לקבל את הויזה שבאמצעותה תוכלו לטייל בארה"ב.

כיצד מגישים בקשה להוצאת ויזת תייר לארה"ב?

בעבר הוצאת ויזה תייר לארה"ב הייתה מתרחשת כולה בשגרירות ארה"ב בישראל, אך כיום חלק מהתהליך הפך להיות אונליין – כל זאת על מנת להקל על התיירים עד כמה שאפשר. את הטופס שאותו אתם צריכים למלא תוכלו למצוא באתר של שגרירות ארה"ב בישראל. את הטופס כולו אתם ממלאים דרך האינטרנט, ואת גם שולחים אותו בצורה מקוונת – כך שתצטרכו להגיע לשגרירות רק בשביל לעבור את הראיון.

כמה זמן אפשר להישאר בארה"ב עם ויזת תייר?

כמובן שהזמן שבו אתם יכולים להישאר ברצף בארה"ב הוא מוגבל, בכל זאת מדובר על הוצאת ויזה תייר לארה"ב ולא על הוצאת גרין קארד. כך שלפני שאתם טסים, עליכם להראות לפקידים בביקורות הגבולות כי אתם מתכננים גם לעזוב את המדינה. הזמן הקצוב שבו תוכלו להישאר בארה"ב הוא 6 חודשים ברציפות, ולאחר מכן אתם תהיו מוכרחים לעזוב את ארה"ב – במידה ותופסים אתכם יכולים לשלול מכם את הויזה.

האם ויזת תייר לארה"ב היא לכל החיים?

הרבה מאוד ישראלים מקווים כי הויזה שהם קיבלו תהיה תקפה לכל החיים, אך המציאות היא קצת שונה מהרצונות שלכם. הוצאת ויזה תייר לארה"ב תהיה תקפה ל-10 שנים רצופות, לאחר מכן אתם תהיו מוכרחים להוציא את הויזה פעם נוספת. אתם תצטרכו לעבור את כל התהליך שוב, רק שהפעם מדובר על תהליך של חידוש הויזה שיש ברשותכם ולא על הוצאת ויזת תייר חדשה כמו שאתם עושים ממש כרגע.

מה ניתן לעשות במקרה שבו הבקשה נדחתה?

כמו שאמרנו לכם יש מקרים שבהם הבקשה נדחית, ואתם עלולים למצוא את עצמכם במצב של חוסר אונים. ראשית אתם לא תקבלו בחזרה את דמי הרישום שאותם שילמתם, כך שאין לכם מה לנסות לבקש אותם בחזרה. אתם לא תוכלו לערער על הדחייה, אך אתם כן תוכלו להגיש בקשה חדשה נוספת – ולדאוג כי הפעם אתם עושים זאת בצורה כזאת שהיא לא תידחה.

שתפו שתפו...

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp