צוות המטיילים

צוות המטיילים

צוות המטיילים בחו"ל טס ומטייל יחד איתכם בשביל להביא לכם את הדברים המעניינים ביותר שיש לראות בחו"ל וגם בישראל

גרין קארד לארה"ב

כמה פעמים יצא לכם לשמוע את המונח "החלום האמריקאי"? ככל הנראה יותר מפעם אחת. לא מעט אזרחים בישראל חולמים לעשות רילוקיישן לארה"ב, שהיא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלת. אך בכדי שתוכלו לעשות רילוקיישן אתם תהיו מוכרחים להשיג גרין קארד לארה"ב, והחדשות הפחות טובות הן שלא מדובר על תהליך פשוט. כך שלפני שאתם תוציאו את הגרין קארד, אתם תהיו מוכרחים לדעת איך לעשות זאת.

חשוב לציין כי הוצאת גרין קארד לארה"ב זה לא תהליך פשוט, יש כאלה שיגדירו אותו בתוך תהליך מאתגר – אך אתם יכולים להתנחם בזה כי מדובר על תהליך אפשרי. כל עוד אתם תדעו מהן האפשרויות שבמסגרתן תוכלו לקבל אותו, אתם תוכלו למצוא את האפשרות שהכי רלוונטית עבורכם – ועליה אתם תוכלו להישען.

קשר משפחתי מדרגה ראשונה

אם הזיקה שאתם מגלים לארה"ב מגיעה בגלל בני משפחה שמתגוררים שם, אולי הקשר המשפחתי יכול להקנות לכם גרין קארד לארה"ב. הקשר המשמעותי ביותר הוא כמובן נישואים לגבר או אישה שמחזיקים בגרין קארד, בעקבות הנישואים גם אתם תהיו זכאים לקבל את האשרה המיוחלת. אתם תוכלו להגיש את הבקשה גם אם לאחד מההורים או לאחד מהאחים יש אזרחות אמריקאית, גם אז הבקשה יכולה להיות יחסית פשוטה.

הגרלת גרין קארד לארה"ב

זה אולי יכול להישמע לכם מעט תמוהה, ואולי זוהי הפעם הראשונה שתשמעו את זה – אך ממשלת ארה"ב מבצעת הגרלות עבור אזרחים זרים שרוצים לקבל גרין קארד. מידיי שנה המדינה מחלקת לא פחות מ-50 אלף גרין קארד לאזרחים שהם אינם אזרחי ארה"ב, לכאלה שלא עומדים בקריטריונים לקבלת האשרה. כך שאם אתם חושבים שיש לכם מזל בהגרלות, אתם בהחלט יכולים לנסות את מזלכם – ומי יודע? אולי תוכלו לקבל גרין קארד לארה"ב.

אשרת עבודה בארה"ב

קודם כל נציין כי מאוד קשה להשיג אשרת עבודה בארה"ב, והמדינה מצידה לא מאפשרת לכל אחד לעבוד בשטחה. אך אם קיבלת הצעת עבודה מחברה גדולה בארה"ב, המעסיק החדש שלכם יוכל לבקש עבורכם אשרת עבודה במדינה. אם מדובר על חברה גדולה ועל עבודה קבועה, הסיכוי שהבקשה תאושר הינו גבוה יותר. המעסיק יצטרך להראות חוזה עבודה מסודר, וכמובן להתחייב על כך שהוא מביא אתכם למדינה על מנת שתעבדו עבורו על פי ההסכם הכתוב.

תזכרו – לקבל גרין קארד לארה"ב זה לא קל

הנחת העבודה שלכם לכל אורך הדרך חייבת להיות כי לא מדובר על טיול בפארק. בכל זאת ארה"ב עושה כל מאמץ על מנת להעניק גרין קארד רק לכאלה שמגיע לכם מתוקף החוק. הם לא יכולים להרשות לעצמם שלכל אחד יהיה אזרחות אמריקאית, זה יכול לגרום לכאוס אמיתי. לכן אתם צריכים לקחת את זה בחשבון עוד לפני שאתם מתחילים את ההליך עצמו.

שתפו שתפו...

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp